حفظ حریم خصوصی در وب سایتZAVIO

به حریم خصوصی شما احترام می گذاریم و به حفظ آن متعهد هستیم. به طور کلی، شما می توانید به وب سایت ZAVIO بدون اینکه اطلاعاتی از خود به ما بدهید مراجعه نمایید . اما با این حال ما در موارد زیر اطلاعات شما را ذخیره می کنیم :

ارسال یک ایمیل به ZAVIO

ارسال درخواست برای توسعه نرم افزار

اشتراک در خبرنامه الکترونیکی ZAVIO

ما از اطلاعات شما چه می خواهیم ؟ما ممکن است اطلاعات شما را برای تعداد زیادی از اهداف از جمله : ارائه خدمات، محصولات و یا اطلاعات درخواست شده توسط شما و در پاسخ به سوال شما زمانی که لازم است استفاده کنیم . زاویو مختار به فروش اطلاعات شما نمی باشد مگر آن که شما به ما اجازه داده باشید.

تغییرات در بیانیه حریم خصوصی اطلاعات

اگر ما تصمیم به تغییر سیاست حریم خصوصیمان داشته باشیم، این تغییرات را به این بیانیه حریم خصوصی، صفحه اصلی، و سایر مکان هایی که مناسب می دانیم پست خواهیم کرد بنابراین در صورت وجود این تغییرات، شما از اطلاعاتی که ما جمع آوری می کنیم، نحوه استفاده و شرایط استفاده از آن مطلع خواهید شد و ما این اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمانی این بیانیه حریم خصوصی را ویرایش نماییم، بنابراین گاهی اوقات آن را بررسی کنید. درصورت ایجاد هر گونه تغییرات در این سیاست، ما در اینجا از طریق ایمیل یا اعلامیه ای در صفحه اصلی خود به شما اعلام خواهیم کرد.

RegisterLoginFacebookGoogleLinkedinTwitterInstagramAparat